Світло може зникнути,
а інтернет — ні!

100% резервування інтернету навіть коли немає світла у Вінниці та області абонентів GPON/EPON

Тарифи Файно

Ціна на підключення інтернету у Вінниці та області
Тариф
PON 100
Інтернет
100
Мбіт/сек
200
грн/місяць
Підключити
Тариф
PON 300
Інтернет
300
Мбіт/сек
300
грн/місяць
Підключити
Тариф
PON 1000
Інтернет
1
Гбіт/сек
450
грн/місяць
Підключити
Тариф
PON 100 Бізнес
Інтернет
100
мбіт/сек
300
грн/місяць
Підключити
Тариф
PON 200 Бізнес
Інтернет
200
мбіт/сек
500
грн/місяць
Підключити
Тариф
PON 300 Бізнес
Інтернет
до
300 Мбіт/с
700
грн/місяць
Підключити
Тариф
PON 1000 Бізнес
Інтернет
1
Гбіт/с
1000
грн/місяць
Підключити

Безлімітний інтернет

Що працюватиме навіть без світла
Безлімітний інтернет

до 1000 мбіт/с

Wi-Fi Роутер

Потрібно придбати власний

Компанія не надає роутер у безкоштовне користування або в оренду, клієнт має вибір придбати роутер самостійно, або ж може придбати додатково у нас.

Тривалість підключення

залежить від місця розташування

Оформіть підключення прямо на сайті
У вас виникли питання? Ми допоможемо
Онлайн, у будь-який зручний спосіб

Залишились питання? 💙💛

Наш менеджер Вам допоможе!

Часті питання

Відповіді на Ваші питання
Коли після оплати підключається інтернет?

При оплаті через термінал ПриватБанку або додаток Приват24, автоматичне з'єднання відбувається через 2-3 хв, після оплати. Важливо: для відновлення інтернет-підключення, потрібно вимкнути WI-FI роутер на 5-6 хв для перезавантаження.

При оплаті через інші банки, кошти зараховуються на загальний баланс компанії, тому інтернет-з'єднання відновлюється протягом 5-6 днів.

Нарахування абонентської плати

Зняття абонентської плати відбувається з 1 по 1 число місяця. Для активації послуги Вам необхідно внести на свій абонентський рахунок суму у повному розмірі, згідно Вашого тарифного плану. 
Надалі Ви можете поповнювати свій рахунок на будь-яку суму в будь-який час (залишок коштів буде зберігатись на балансі). 


Важливо, щоб станом на 1-ше число місяця на Вашому рахунку був позитивний баланс, не менший за повну абонентську плату, згідно Вашого поточного тарифного плану. 

Для автоматичного зарахування коштів, оплату за послуги інтернету рекомендуємо здійснювати через термінал ПриватБанку або додаток Приват 24. Також додатково створено QR-код для оплати за послуги інтернету ( примітка: лише згідно даного QR-коду при оплаті через інший банк платіж буде також автоматично зараховано на абонентський номер). Для поповнення рахунку необхідно знати тільки Ваш особовий рахунок, який прописаний на пам’ятці клієнта, виданій при підключенні.
 

Поповнення рахунку

Для активації послуги Вам необхідно внести на свій рахунок суму у розмірі абонентської плати, згідно Вашого тарифного плану. Надалі Ви можете поповнювати свій рахунок на будь-яку суму в будь-який час. Важливо, щоб 1-го числа місяця на Вашому рахунку був позитивний баланс, не менший за повну абонентську плату, згідно Вашого поточного тарифного плану. Якщо після зняття абонентської плати на Вашому рахунку нуль, Ви можете користуватися послугою протягом місяця у рамках обсягу послуг, які містить у собі Ваш тарифний план.

Ви можете поповнити свій рахунок через термінали: 24 non stop, EasySoft, CityPay, Банк24 Національний Кредит. Для поповнення рахунку через термінал, Вам необхідно знати тільки Ваш номер договору.

Що таке кредит довіри?

У випадку, коли абонент не має можливості вчасно здійснити оплату, компанія пропонує «кредит довіри» послуга є безвідсотковою та для її активації потрібно зв’язатись з оператором гарячої лінії. 


Якщо абонент вчасно вносить платежі - кредит довіри доступний на 7 днів. Якщо абонент невчасно здійснює оплати – кредит довіри доступний на 3 доби.
 

Сплатив не той договір, що робити?

Якщо Ви помилково здійснили оплату за іншим особовим рахунком , обов’язково необхідно звернутись на гарячу лінію для зв’язку з оператором, при цьому маючи розгорнутий формат квитанції.